Habit Erika e Për’puthen: Më pëlqejnë vetëm veriorët, me jugor nuk dal kurrë, me duken si… Dua që të jenë toksikë dhe xhelozë

Konkurrentja e Për’Puthen” Erika ka qenë e ftuar në “Mos i bjer me top” tek E Diell, ku tregoi më shumë për jetën e saj dhe pjesëmarrjen në një program dashurie.

Ajo ka treguar se i pëlqejnë meshkujt veriorë, ndërsa me jugorët nuk ka dalë kurrë, pasi i duket sikur “takon një kushëri”. Ajo do në krah një mashkull që të “jetë pak toksik dhe xheloz që ta mbajë nën kontroll”.

Erika: Mua më pëlqejnë meshkujt që janë xhentilman. Ata meshkuj që të vijnë me dhurata, me lule, që mundohen të bëjnë maksimumin për ty. Jam e tërhequr edhe nga meshkujt toksikë. Nuk po them që të kalojnë në ekstrem, por të jenë pak, e bëjnë më adrenalinë njohjen. Kur janë pak xhelozë, që mundohen të të vënë pak në kontroll.

Ronaldo Sharka: Veriorët thonë që janë njëçikë si shumë xhelozë.

Erika: Po veriorët ata më ngjisin, nuk kam dalë kurrë me jugorë.

Ronalo Sharka: Po pse çfarë kanë jugorët?

Erika: Seksi është e para gjë. Më duket sikur po flas me ndonjë nga kushërinjtë e mi edhe i them jo që në fillim.

Laisser un commentaire