Video/ Kiara lë spitalin, publikon pamjet emocionuese me vogëlushen: Koha që burri im të bëjë…

Kiara Tito dhe vogëlushja e saj kanë lënë spitalin.

Ish-banorja e Big Brother ka publikuar një video teksa në koridoret e spitalit shihet Luis Ejlli duke u larguar me të voglën në karrocë.

Bashkangjitur kësaj videoje, Kiara me humor ka shkruar: Koha që burri im të bëjë ecjen e ‘babait hot’.

Çifti u bekuan me fëmijën e tyre të parë, të cilës I vunë emrin Luna Mari Ejlli.

Laisser un commentaire