Bëhet virale një video e Ilnisës ku shihet duke u kafshuar agresivisht nga një qen gjatë xhirimeve të një reportazhi të saj

Një video e gazetares dhe banores së “Big Brother VIP Albania,” Ilnisa Agolli, ka marrë vëmendjen e ndjekësve në rrjetet sociale duke bërë jehonë të madhe dhe duke u shpërndarë gjerësisht.

Videojs ka marrë dhenë pasi tregon një moment të papritur dhe të pakëndshëm të gazetares në detyrë.

Në pamjet që tashmë janë bërë virale, Ilnisa shihet duke u afruar dhe duke i folur një qeni në një fshat, për një reportazhet që ajo realizonte.

Situata merr një kthesë të papritur kur, pa asnjë paralajmërim, qeni i vërsulet Gazetares dhe e kafshon. Ndërsa ajo reagon me një bërtitje të fortë, videoja ndërpritet në mënyra dramatike.

Videoja kanë tërhequr vëmendjen e shumë përdoruesve të rrjeteve sociale, të cilët e kanë gjetur incidentin si të frikshëm ashtu edhe të habitshëm.

Popullariteti i Ilnisës në “Big Brother VIP Albania” ka kontribuar në shpërndarjen me të madhe të videos, me komentues të ndryshëm që ndajnë mendimet e tyre mbi incidentin.

Laisser un commentaire