Burri Shkurtes ka lendime në koke, ja policia

Pak momente me pare Hajrush Behluli , burri i këngëtares Shkurte Fejza, është goditur nga vetura.

Gjendja e tij është stabile dhe ai momentalisht ndodhet nën mbikqyrje të mjekëve në spitalin e Përgjithshëm të Prizrenit.

Shefi i Emergjencës Hekuran Veçgishti ka folur për “Indeksonline” rreth gjendjes së tij.

“Rreth orës 11:30 në emergjencën e spitalit të përgjithshëm të Prizrenit , ëhstë sjell pacienti për shkak të lëndimit të marr nga aksidenti . Janë kryer egzaminimet e nevojshme në emergjencë. Për momentin pacienti është në mbikqyrje në emergjencë. Gjendje e ka stabile. Ka lëndim në kokë”, tha Veçgishti.

Laisser un commentaire