“Do më pëlqente të njihja një tip si…”/ Çimi tregon emrin e vajzës që pëlqen në shtëpinë e BBV3

Meriton Mjekiqi ka pyetur mbrëmë Shkëlqim Begën mbi pëlqimet që ka brenda shtëpisë së “Big Brother VIP3”.

Moderatori e pyeti boksierin se me cilën nga vajzat në shtëpi do të kishte dëshirë të lidhej, ndërsa Çimi fillimisht hezitoi të përgjigjej, më pas ai tha emrat e dy vajzave, “Roza Lati dhe Erjola Doçi”.

Mirëpo, ai shtoi se dëshirën më e madhe ka për të njohur Erjolën.

Pjesë nga biseda:

Meritoni: Mos ma keqkuptoni vajza, mos ma keqkuptoni pyetjen. Nëse do të doje të njihje më shumë njërën nga vajzat në shtëpi, cilën tip të vajzës do ta kishe pasur në sytë e tu

Çimi: Do të kisha…

Meritoni: Mos na u kuq Gjini

Çimi: A vetëm një lejohet

Roza: Se bëhen xheloze për njëra-tjetrën pastaj

Meritoni: E bukur ishte kjo, super batutë.

Çimi: Do më kishte pëlqyer të njihja një tip si Roza dhe si Erjola

Meritoni: Të dyja të kuptoj unë

Çimi: Jo dy, por tipin

Meritoni: Po cilën do zgjidhje nëse mundësia jote do ishte…

Çimi: Erjolën

Meritoni: Erjola te ti e ka mendjen bobi

Laisser un commentaire