Gani Gërmia lëshon bombën, tregon gjithçka për “Big Brother”

Gani Gërmia ka pak ditë që ka lënë shtëpinë më të famshme me vet dëshirë.

Kjo përshkak se sipas tij gjithçka e transmetuar kundrejt tij ishte gabim, shkruan Kosovarja.

Ish banori më i përfolur i momentit para pak minutave paralajmëroj se nesër në platformën TikTok, në një livestream do ti tregoj të gjitha.

“Nesër, më 12 janar, në orën 21:00, do të jem live në TikTok për të hedhur dritë mbi peripecitë dhe ngjarjet e fundit në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova. Do flas për gjithçka, nga momentet më çmendura deri te historitë më të pabesueshme. Bashkohuni për një bisedë të paharrueshme dhe për të kapur momente ekskluzive! ”

Laisser un commentaire