Genta Ismajli publikon një video me burrin e saj në TikTok, ku ai ushqehet nga një pjatë e servuar mbi trupin e saj në tavolinë 

Genta Ismajli, këngëtarja e njohur shqiptare, së bashku me bashkëshortin e saj, sipërmarrësin turk Huseyin Usta, ka ndarë një moment të veçantë me ndjekësit e saj në TikTok. Në një video të postuar së fundmi, çifti shfaqet duke shijuar një mbrëmje me elemente teatri dhe romantike.

Në pamjet e shkurtra, Genta shihet e shtrirë me elegancë mbi tavolinën e ngrënies, e cila është transformuar në një skenë ku sushi është shtruar mbi barkun e saj.

Ndërkohë që ajo qëndron në qetësi, bashkëshorti i saj Huseyin merr një shtresë sushi për të provuar, një skenë që shton një prekje të pazakontë dhe intimiteti në video. Tavolina është e dekoruar me pije dhe një sërë ushqimesh të tjera, duke krijuar një atmosferë festive dhe të veçantë.

Laisser un commentaire