Selena Gomez shkëlqen me një fustan elegant, teksa mbështet Steve Martin në premierën e dokumentarit të tij të ri

Selena Gomez mori vëmendje në premierën e dokumentarit të ri të aktorit Steve Martin për jetën e tij të quajtur “Steve! (Martin): Një Dokumentar në 2 Pjesë”.

Artistja 31-vjeçare, e cila do të riprodhojë rolin e saj në serinë “Wizards of Waverly Place”, dukej mahnitëse me fustanin e saj elegant të zi, teksa mbërriti në Crosby Street Hotel në New Yor të premten.

Duke nxjerrë në pah magjepsjen e yllit të filmit në fustanellën e saj të zbukuruar me hark, Selena la të shkëlqejë bukuria e saj natyrale ndërsa zgjodhi një grim minimal dhe i stiloi flokët e saj në një topuz të hijshëm, shkruan DailyMail.

Ajo shkëlqeu në tapetin e kuq, ndërsa mbështillte krahët rreth ikonës së komedisë Martin, i cili hedh një vështrim prapa në karrierën e tij të pabesueshme në Hollywood në dokumentarin dypjesësh të Apple TV+.

Selena dhe Steve, së bashku me aktorin e tyre Martin Short, aktualisht janë duke punuar në sezonin 4 të serialit të tyre të njohur komedi “Only Murders in the Building”.

Shfaqja ndjek tre të panjohur, të luajtur nga Selena, Steve dhe Martin, të cilët jetojnë në të njëjtën ndërtesë apartamentesh dhe ndajnë një obsesion me krimin e vërtetë. 

Laisser un commentaire