Emri i saj do të thotë “biznes” – Rita Ora shihet e lumtur në Sydney pasi ka lansuar në treg markën e saj të re të flokëve

Rita Ora dukej sikur bënte biznes të enjten ndërsa ecte rreth Sydneyt e veshur me një kostum të hirtë me tri pjesë përpara lansimit të linjës së saj të re të kujdesit të flokëve, “Typebea”.

Megjithë shiun, ylli i muzikës pop, 33 vjeçe, dhe shoku i saj më i mirë dukeshin në humor të mirë ndërsa u kthyen në hotelin e tyre “Capella CBD” pas një shëtitjeje rreth qytetit.

Rita dukej elegante në veshjen e saj të hirtë me vija të holla, e cila kishte një detaj unik të prerë afër mesit, një blazer të lirshëm dhe pantallona të rregullta, shkruan DailyMail.

Flokët e saj ishin të stiluar në stilin bob me valë të lirshme. Ndërkohë, Vas, i cili është dizajner i modës, dukej mjaft me stil i veshur me një kostum ngjyrë kremi dhe një triko të bardhë.

Laisser un commentaire