Si është gjendja e Justin Bieber pasi u shfaq duke qarë

Justin Bieber u pa me gruan e tij Hailey gjatë arratisjes romantike të çiftit në Hawaii këtë javë – vetëm disa ditë pasi ai ngjalli shqetësim të madh te fansat pasi postoi një seri selfie duke qarë.

Në videot e shpërndara në mediat sociale, dyshja – të cilët u martuan në vitin 2018 – u panë duke bërë një shëtitje nën rrezet e diellit përpara se të ndalonin për një pije në një bar në natyrë.

Këngëtari 30 vjeçari u pa duke i treguar Hailey diçka në telefonin e tij ndërsa ata ndaluan për një koktej.

Justin Bieber u pa me gruan e tij Hailey gjatë arratisjes romantike të çiftit në Hawaii këtë javë – vetëm disa ditë pasi ai ngjalli shqetësim të madh te fansat pasi postoi një seri selfie duke qarë.

Në videot e shpërndara në mediat sociale, dyshja – të cilët u martuan në vitin 2018 – u panë duke bërë një shëtitje nën rrezet e diellit përpara se të ndalonin për një pije në një bar në natyrë.

Këngëtari 30 vjeçari u pa duke i treguar Hailey diçka në telefonin e tij ndërsa ata ndaluan për një koktej.

ImageFoto galeri

JB mbante një kapele, një xhup të verdhë dhe një palë pantallona të shkurtra gri. Hailey, nga ana e saj, dukej elegante me një fustan veror dhe një kapele jeshile.

Dalja e tyre në dukje ka mbyllur spekulimet për ndonjë vështirësi mes dyshes, pasi ata u shfaqën me humor të mirë gjatë arratisjes së tyre tropikale.

Javën e kaluar, postimet e Justin në mediat sociale bënë që fansat e shqetësuar të dynden në seksionin e komenteve për të shprehur shqetësimin për mirëqenien e këngëtarit.

Laisser un commentaire