Taravari: Njerëzit tradhëtohen vetëm nga ata që i kanë besuar

Nëpërmjet një postimi në Fejsbuk kandidati për president nga Vlen Arben Taravari ka reaguar pas nënshkrimit të marrëveshjes për koalicion ne zgjedhje mes Ali Ahmetit dhe Ziadin Selës.

“Njerëzit tradhëtohen vetëm nga ata që i kanë besuar…”, ka shkruar Taravari.

Laisser un commentaire